Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Mała książka - wielki człowiek

Utworzono dnia 19.10.2021

Gminna Biblioteka Publiczna w Hyżnem oraz filia w Dylągówce i w Szklarach zakwalifikowały się do kolejnej edycji projektu "Mała książka - wielki człowiek".  W naszych placówkach są już do odbioru wyprawki czytelnicze dla dzieci z roczników 2015-2018.  W wyprawce dzieci znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standarty książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice  - przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni im o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka. Projekt  jest realizowany od 2018 r. przez Instytut Książki ze środków finansowych Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

W dniu 19 października podczas wizyty w Bibliotece  swoje wyprawki czytelnicze odebrały przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Hyżnem

 

 

 

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Styczeń 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 10

W poprzednim tygodniu: 33

W tym miesiącu: 95

W poprzednim miesiącu: 130

Wszystkich: 6147